Olen Meelika, Melli Stuudio looja. Juuksuri erialal olen tegutsenud 14 aastat. Nende aastate sisse mahub omajagu õppimist, õppetunde ja kogemusi. Mul oli kindel visioon oma stuudio loomiseks.

Armastan väga oma tööd, mida teen ning nägin, et suudan oma klientidele pakkuda rohkemat kui lihtsalt juuksuris käimine. Soov oli luua armas, hubane ja rahulik õhkkond, kus iga klient tunneks, et ta on seal oodatud. Tahaksin anda klientidele enesekindlust, sest igas inimeses on see miski, mida me soovime välja tuua.

Mulle meeldib teha kliente õnnelikuks ja jagada oma positiivset energiat – kui klient lahkub, soovin, et ta oleks justkui laetud ja täis energiat ning rahulolu. Ehk siis Stuudio oleks nagu päike, mis annab energiat, valgust, soojust ning sära Sinu päeva!

Samuti saan jagada oma aastatepikkusi teadmisi oma imelistele kolleegidele, koolitades neid pidevalt. Mulle meeldib end pidevalt täiendada, organiseerida ja korraldada ning Melli Stuudio on täpselt see koht kuhu saan oma energiat panustada.