Oleme Tartus Kammivabrikus tegutsev juuksurisalong, kus töötavad professionaalsed juuksurid. Meie eesmärk on pakkuda klientidele lisaks kaunile värvile, lõikusele ja soengule ka lõõgastavat ning meeldejäävat kogemust. Iga klient on meie jaoks eriline. Võid kindel olla, et Sinu soovid ja vajadused on meie prioriteet.

Kuidas Stuudio alguse sai?

Olen Meelika, Melli Stuudio looja. Juuksuri erialal olen tegutsenud 14 aastat. Nende aastate sisse mahub omajagu õppimist, õppetunde ja kogemusi. Mul oli kindel visioon oma stuudio loomiseks.

Armastan väga oma tööd, mida teen ning nägin, et suudan oma klientidele pakkuda rohkemat kui lihtsalt juuksuris käimine. Soov oli luua soe, hubane ja rahulik õhkkond, kus iga klient tunneks, et ta on seal oodatud. Tahaksin anda klientidele enesekindlust, sest igas inimeses on see miski, mida me saame rõhutada, et tema ilu veel rohkem esile tuua.

Samuti saan jagada oma aastatepikkusi teadmisi oma imelistele kolleegidele, koolitades neid pidevalt. Mulle meeldib end pidevalt täiendada, organiseerida ja korraldada ning Melli Stuudio on täpselt see koht kuhu saan oma energiat panustada.

Nüüd on meie kollektiivi ühiseks missiooniks teha kliente õnnelikuks ja jagada oma positiivset energiat – kui klient lahkub, soovime, et ta oleks justkui laetud ja täis energiat ning rahulolu. Ehk siis Stuudio oleks nagu päike, mis annab energiat, valgust, soojust ning sära Sinu päeva! Me usume, et iga klient, kes Melli Stuudiot külastab, võiks lahkuda mitte ainult suurepärase juuksevärvi ja soenguga vaid ka naeratusega näol ja sisemise säraga südames!