Loki- ja lainekoolitus

Olen käinud väga paljudel Aili Pussi koolitustel. Tema esimesel koolitusel käisin aastal 2014 ja selleks oli GHD lokikoolitus. Olen kuni tänaseni tema koolitustest osa võtnud ning lihvinud oma oskusi. Läbisin ka Art Class 5 kursuse, mis on kõige põhjalikum soengukoolitus Eestis. Aili koolitustel olen õppinud ennast rohkem tundma ning oskan nüüd paremini hinnata, milleks suuteline olen. Teeme Ailiga koostööd ja rõõmuga jagaksin neid teadmisi ka teiega.

Kas teie teate, kuidas saavutada täiuslikud lokid ja lained?

Olen kindel, et ei möödu päevagi, kus te ei teeks klientidele lokke või lokisoenguid. Kui kunagi tehti lokke rohkem pidupäevade puhul, siis nüüd on lokid muutunud igapäevaseks soengu osaks.
Selleks, et saaksite klientidele pakkuda rohkem lisaväärtust, ootan teid koolitusele, kus saab praktiseerida erinevaid loki- ja lainetehnikaid. See on hea võimalus meelde tuletada põhitõed, saada osa väärt nõuannetest ning lihvida oma oskusi täiuslike tulemusteni.

Sellel koolitusel ma mitte ainult ei räägi teile:

vaid ma näitan teile ka:

Samuti selgitan välja just teie vajadused/ootused, millest lähtun koolituse ülesehitusel.
Peale seda saate kõike ise järgi proovida. Võimalus proovida/kasutada ka MilanoBrush sirgendajaid.

Lisaks saate vastuse kolmele põhilisele küsimusele:

Miks lokid ära vajuvad?
Milliseid tooteid kasutada, et lokid püsiksid?
Kuidas saavutada glamuursed lained?

 

Koolitusel osalejad saavad Aili Puss Educationi tunnistuse!

Kui tunne on õige, siis fantastilised lokitulemused ning erinevad tehnikad ootavad teid. Küsi oma salongile personaalset pakkumist ning registreeri enda salong koolitusele: info@ailipusshairshow.com

Kohtumiseni loki- ja lainekoolitusel!

Lisaküsimuste korral anna endast märku ja ma võtan Sinuga ühendust.