Mina olen Snezana

Juuksuri töö on väga loominguline ja põnev protsess. Sellel erialal on alati võimalik end täiendada ja midagi uut juurde õppida. Juuksuris käimine on kvaliteetaeg iseendale, sellepärast on minu jaoks oluline, et klient lahkuks salongist rahuloleva ja õnnelikuna.

Töötasin varem spordiriiete disainerina, aga soov juuksuriks saada oli nii püsiv, et lõpuks läksingi Tartu Kutsehariduskeskusesse juuksuri eriala õppima ning ei ole pärast seda kordagi “tagasi vaadanud”. Armastan oma tööd väga ja saan sellest iga päev rõõmu ja inspiratsiooni.

 

KLIENDID RÄÄGIVAD

Rõõm külasatada! Olen kohe rohkem juuksuris hakanud käima! 🙂

Kaspar

Snezana on juuksurina kohusetundlik, loov, hell ja hea kogemusega. Olen tema juures käinud palju aastaid. Ta on väga osav juuste värvimises. Oskab blondeerida, toonida, triibutada teeb väga raskeid värvitöid. Soenguid teeb väga pühendunult, tal on hea stiili tunnetus. Lõikuseid teeb julgelt ja käib meeleldi koolitustel. Snezana teeb ka väga lahedaid, erinevaid punutisi. Kui korra oled juba saanud temalt punupatsid siis kindlasti tahad veel. Võlub oma oskustega kõik ära.

Helena

Juuksur Snezana on väga professionaalne ja loominguline. Ta arvestab kliendi soovidega, aga julgeb ja oskab alati ka omalt poolt soovitada isikupära arvestavaid lõikusvõtteid ja -värvi/hooldustooteid. Ja jutuajamised temaga on alati nii inspireerivad!

Saima