Anname teada, et alates 1. augustist kehtib meil uus hinnakiri.

Tere, mina olen juuksur Kätlin.

Minu teekond juustemaailma algas 2020-ndal aastal, kui hinge hakkas puudutama mõte õppida juuksuriks. Olen alati armastanud tegevusi, mis on põimitud ilu loomise ja loovusega.

Soenguid tehes pean olulisimaks tekkivat tunnet, mida saan anda ja millega klient lahkub. Meeldib, et juuksurina töötades on võimalik olla pidevalt õppeprotsessis ja areneda.

Varasemalt olen töötanud ilutehnikuna päris mitu aastat ning olen jõudnud tõdemuseni, et head kliendisuhted ja tööatmosfäär on need, mille sees saab hing tantsida. Soovin seda kõike pakkuda klientidele, kes meid külastavad.

KLIENDID RÄÄGIVAD

Alati mega rahul tulemusega ja hea tuju ka kauba peale – aitäh Kätlin! 😍

Kristi Laur

Super kogemus juuksur Kätlini juures! Suurepärane teenindus, süveneti minu soovidesse ning kuna juuksed on paksud ja lokkis, siis arvestati ka sellega ning tulemus oli vapustav ja sobis minu juuksetüübile imeliselt! Samuti olid lisaks veel väga suureks plussiks massažitool ja peamassaaž ning muidugi salongi enda väga lõõgastav atmosfäär, mis kogemuse veelgi luksuslikumaks tegid!

Eliise Jegorov

Käisin Kätlini juures juukseid poputamas. Jäin tulemusega väga rahule ja kindlasti külastan uuesti 🌸 Salong on väga ilus ja massaažitool, kus juukseid pestakse, lihtsalt imeline! Kätlin on nii soe ja sõbralik juuksehaldjas, kes loob ilu ja head tunnet! Iga naine peaks sellist teenindust kogema! Aitäh Teile!

Merilin Piirmann