Hei, mina olen kollektiivi pesamuna Janis. Juuksed ja nendega tegelemine on olnud minu kirg ja rõõmuallikas juba väikesest lapsest saati. Ootasin juba siis, millal saan jälle juuksurisse minna. Pärast keskkooli tuli mul mõte juuksurina kätt proovida. Sama aasta sügisel alustasin õpinguid Tartu Kutsehariduskeskuses juuksuri erialal. Kooli teisel aastal avanes mul võimalus Erasmus-projekti raames Barcelonasse uusi kogemusi omandama minna.

2022. aastal pärast kooli lõpetamist asusin tööle Salon Plus salongi, kus sain palju värskelt omandatud teadmisi proovile panna. Nüüd, aastal 2024, otsustasin liituda Melli stuudioga. Kuna juuksur õpib kogu elu, olen täiendanud enda teadmistepagasit erinevate lõikus- ja värvikoolitustega. Enda tugevaimaks küljeks pean meestööd ning triibutamist. Selle töö juures meeldib mulle kõige rohkem see hetk, kui klient vaatab peeglisse, et tulemust näha. See positiivsus ja sära, mis sealt tagasi kiirgab, muudab ka kõige kurvema päeva taas ilusaks. Ootan teid enda juurde juuksurisse.

KLIENDID RÄÄGIVAD

Juuksur Janis tegi oma tööd super hästi ja professionaalselt. Suhtlus väga sõbralik. Oskas hinnata minu stiili ning sellest tulenevalt fade ühtlaselt ja üleminevalt meisterdada.

Jan Keron Kalm

Soovitan kindlasti. Ilus koht! Käisin noormehe Janise juures, ta oli minu juustega väga hell ja ettevaatlik. Suhtles viisakalt, rõõmsalt ja sõbralikult, küsis ja selgitas. Minule meeldis! Lõikuse tulemusega olen rahul ja plaanin tulla veel 😉

ilona s