Mina olen Meelika – tüdruk, kellele meeldis juba lapsena palju aega peegli ees veeta. Mäletan kordi kui tegin endale soenguid, mispeale ema ütles, et olen „peeglieedi”.

Teismeeas meeldis mul kas ise või siis lasta teistel endale soenguid teha. Otsisin ajakirjast pilte soengutest ning lasin neid enda peal katsetada.

Soengud on olnud minu jaoks alati väga olulised. Juuksuri eriala on minu jaoks iluvaldkonna triumf ja naiseliku energia etalon – seetõttu soovisin sellega ka oma tööelu siduda.

Juuksuriks õppisin Tartus, aga praktikal käsin Saaremaal, kust ma ka pärit olen. Seal tõdesin, et kliendid ja soovid on erinevad. Meie töö juures ongi väga oluline osa kuulamisel ning kliendi soovide väljaselgitamisel. Ma naudin selle töö juures kõige rohkem seda, et saan oma kätega midagi ilusat luua ning lõpptulemust nautivate klientide positiivsed emotsioonid tekitavad minus parima tunde.

Kõik minu kliendid on väga toredad ning nad annavad mulle alati nii palju energiat – ka siis kui hommikul tundub aku tühi, olen õhtuks kenasti täis laetud:) Õnn on see kui töö ja hobi kattuvad ning just täpselt nii mul ongi. Iluvaldkond köidab mind meeletult ning paneb alati silma särama.

Olen õppinud ka Tartu Ülikoolis kutseõpetajaks ja sain võimaluse õpitut praktiseerida ilukoolis, kus andsin juuksuritele soengukunsti õppeainet.

Läbinud koolitused:

Minu tegemistega saate end kursis hoida www.instagram.com/mellistuudio